درباره داستان ما بدانید


فعالیت ما  اوایل سال 1389  در بازارهای مالی شروع شد.

در سال 1393 سایت webpurse.org را تاسیس کردیم. webpurse.org یک سرویس تبادل ارز الکترونیکی (آنلاین) می باشد و به کسانی که مایل به مبادله ارزهای الکترونیک می باشند اختصاص داده شده است.

 هدف اصلی ما این است  که امن ترین و سریع ترین روش را برای انجام معاملات در هر یک از سیستم های مالی وبمانی ، پرفکت مانی ، اتریوم ، بیت کوین ، و ... ارائه دهیم.

ما سیستم تبادل چند ارزی را راه اندازی کردیم.

خرید و فروش و تبادل اتوماتیک بیت کوین ، اتریوم و تتر ،لایت کوین و تتر وبمانی و پرفکت مانی ، امکان پذیر می باشد.

تیم حرفه ای ما تخصص گسترده ای در زمینه ارزهای دیجیتال دارد.ما توجه بسیار زیادی به هزینه مبادله معاملات می کنیم و سعی میکنیم بهترین نرخ ها را برای معاملات ارزی پیشنهاد دهیم .

به دلیل پشتیبانی سایت ما  از تعداد زیادی معاملات ارزی ما به شما اطمینان میدهیم که پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را داریم.برای دستیابی به این اهداف  سرورهای قدرمتندی را تهیه کرده ایم  و تیم ما به صورت مداوم و بی وقفه عملکرد سرور خودمان را توسعه می دهد.  که هر تعداد معامله را در 7 روز هفته و 24 ساعت روز را پشتیبانی میکند.

ارایه خدمات پشتیبانی برای ما خیلی مهم است. یک سیستم خدمات قدرتمند بدین منظور درwebpurse.org  مستقر شده است

تیکت منحصر به فردی برای پاسخگویی به هر مشتری طراحی شده است.

تمام مکاتبات مشتری در تیکت ها میماند و تا زمانی که مشتری به پاسخ خود نرسد نمیتوان تیکت را پایان داد.روزانه چندین متخصص به تیکت ها پاسخ میدهند.

این امر سبب میشود که درخواست ها به سرعت پاسخ داده شوند و مشکلات مشتری ها طی چند دقیقه برطرف شوند. متخصصان ما روزانه تعداد زیادی درخواست را جواب میدهند. هر مشتری میتواند هر زمان به قسمت پشتیبانی مراجعه کند و ببیند اوضاع چه طور پیش میرود.

ما در تلاشیم  تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم

68055
تعداد سفارشات موفق
10567
تعداد کاربران

نظر مشتریان ما را بدانید

در پایین مشاهده میکنید نظر برخی از کاربران ما را درمورد خدمات و سرویس های ما
| rezaz...

سریع و عالی مثل همیشه

| naser...

مثل همیشه عالی عالیه

| hamid...

ترید خوبه ولی خب هاوینگ ی چیز دیگس

آگهی های موجود در دیوار یا سایر سایت‌های آگهی دهنده با عنوان کاریابی، اشتغال در منزل، کمک به خرید ارز دیجیتال یا هر عنوان دیگری کلاهبرداری بوده و پولهایی سرقتی رابه حساب شما واریز میکنند جهت پولشویی، در صورت همکاری با این اشخاص شما هم مجرم شناخته میشوید و باید خسارت های وارده را پرداخت کنید، انجام هر تراکنش مجرمانه ای از حساب بانکی شما منجر به محکومیت شماست، فریب این افراد و آگهی ها نخورید